Latino Solo


Zajęcia odbywać się   

PONIEDZIAŁEK   godz.  19.00 - 20.00


Latino Solo to nie bez przyczyny najpopularniejsze wśród Pań zajęcia taneczne.

Choreografie latynoskie stworzone są specjalnie z myślą o Kobietach - niezależnie od ich wieku. Na takich zajęciach można nie tylko tańczyć i pięknie poruszać się, ale zadbać także o swoją dobrą formę. Latino Solo to taneczna alternatywa dla zajęć fitness, nauczysz  się tańczyć, będziesz czerpać   z tego mnóstwo przyjemności i w międzyczasie, prawie niepostrzeżenie spalisz  zbędne kalorie. Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka poszczególnych tańców, a na koniec przeprowadzany jest stretching, czyli ćwiczenia rozciągające i relaksujące.

W programie:

samba, salsa, cha cha, rumba, jive i swing

Podczas zajęć ukształtujesz swój własny, niepowtarzalny styl i nabierzesz ruchów charakterystycznych dla partnerki  w tańcu. Jeśli chcesz poczuć się niezwykle, nabrać więcej pewności siebie, więcej wewnętrznej radości i oczywiście poprawić swoją kondycję te zajęcia są dla Ciebie!Po tych zajęciach z radością ruszysz na parkiet, zabłyśniesz i odniesiesz wymarzony taneczny sukces. Podczas zajęć wspólnie pracujemy nad ekspresją oraz techniką tańca, a także nad muzykalnością i gibkością. Gorące rytmy latynoamerykańskie sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. W jednej chwili wprawiasz w ruch całe ciało -- dotleniasz mózg, wyciszasz nerwy, korygujesz postawę. A co najważniejsze, dajesz upust emocjom i uwalniasz wyobraźnię. Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec. I najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu.

Kochasz tańczyć, ale nie masz z kim? Nie przejmuj się,„Latino solo" to świetna zabawa dla wszystkich pań -- także singielek. Zabierz wygodny strój, obuwie z miękką podeszwą i baw się razem z nami !!!!

Zapisy i opłata  – w recepcji  na pierwszych zajęciach.
Dodatkowe  informacje:  tel. 691403409 lub e-mail : rockstep@wp.pl
Prosimy o okazywanie karnetu w recepcji (każdorazowo przy wejściu na zajęcia). 
Liczba miejsc ograniczona !!!
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich
udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe
wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
projekt i wykonanie: gqim.com